BURSA VİŞNE TİCARET MERKEZİNDE SATILIK KÖŞE PARSEL BİNA ARSA


1,559,000 TL

BURSA / YILDIRIM / DUAÇINARI MAH.

İlan No
5403

İlan Tarihi
12-01-2021

SÖNMEZ EMLAK
Üyelik Tarihi : 13 Aralık 2020
Kullanıcı Mağazası
Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

Reklam Alanı
İlan Açıklaması

SÖNMEZ EMLAK,TAN


VİŞNE TİCARET MERKEZİNDE SATILIK KÖŞE PARSEL


YERİMİZ TİCARİ İMARLI OLUP BİTİŞİĞİNDE YENİ BİNALAR MEVCUTTUR.


ANA YOLDAN 1 PARSEL İÇTEDİR.


ARSA ÜZERİNDE 2 KATLI RESMİ BİNA MEVCUTTUR.


Vaad  Edilenn  Yer Tavsiye  Kapsamındadır.

Ayrıcalıktan Hemen Yararlanmaya Başlayın ! 

İLAN HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN İRT:+90 539 810 9246

Yıldırım satılık arsa

Yıldırım satılık arsa seçenekleri arasında siz de amacınız doğrultusunda ve kriterlerinize uygun bir yatırım yapabilirsiniz. Satılık arsalar farklı fırsatlarla yatırımcılarını bekliyor.

Bursa, ülkemizin yaşam kalitesi en yüksek şehirlerinden birisidir. Doğal güzellikleri, tarihi geçmişi ve ekonomik gücü düşünüldüğünde Bursa gibi bir şehrin benzeri ülkemizde bulunmamaktadır. Bursa içerisinde bulunan merkez ilçelerden bir tanesi de Yıldırım ilçesidir. Yıldırım ilçesi Bursanın Osmangazi ilçesinden sonra en büyük ilçesi olarak öne çıkmaktadır. Bursanın gelişim ve ilerlemesinde sağladığı katkılar noktasında önemli bir ilçe olarak da değerlendirilmektedir. Yıldırım ilçesi, Bursanın en fazla göç alan ilçesi olarak da bilinmektedir. Konum olarak Bursa merkezinin doğu kesiminde yer almakta olup ilçenin bir kısmı Uludağ eteklerinde bulunmaktadır. Yıldırım ilçesi, Bursanın yaşamış olduğu ekonomik ve sosyal gelişmelerden olumlu etkilenmektedir. Bu gelişmelerinde etkisi ile Yıldırım satılık arsa ve diğer emlak piyasası işlemlerinde hareketlilik görülmektedir

Neden Yıldırımda satılık arsa almalısınız?

Yıldırım ilçesi ve Bursanın diğer merkez ilçelerini Bursa kavramından ayırmak mümkün değildir. Kalabalık bir nüfusa sahip olan Yıldırım, Bursanın ekonomik gelişiminde önemli bir pay sahibidir. Bursa içerisinde bulunan birçok sanayi kuruluşu ile ilçe ekonomik anlamda büyük bir şansa sahiptir. Yıldırım içerisinde bu şansı kullanmakta ve başka sanayi kuruluşları ile de ekonomik gücünü arttırmaktadır. Yıldırım ilçesi şehrin diğer alanlarında olduğu gibi özel bir tarihi dokuya sahiptir. Osmanlı Devletine başkentlik yapmış bir şehir olarak Bursa içerisinde bulunan tarihi eserler yoğun olarak bu döneme aittir. Doğal güzellik anlamında ise en büyük pay Uludağa aittir. Uludağın bir kısmının bu ilçede olması ve Uludağa çıkış için en güzel seçenek olan Teleferik Tesislerinin burada olması da önemlidir. Bunlara ek olarak Bursa içerisinde hastane, eğitim kurumları ve diğer tüm sosyal olanaklar bakımından eksik bulunmamaktadır. Tüm bu imkânlar düşünüldüğünde Yıldırım satılık arsa seçenekleri Bursa içerisinde değerlendirilmesi gereken seçenekler olarak düşünülebilir.

Yıldırımda satılık arsa ararken nelere dikkat etmelisiniz?

Yıldırım satılık arsa seçenekleri için yapılacak olan değerlendirmede dikkat edilmesi gereken birkaç husus bulunmaktadır. Yıldırım ilçesinin en önemli ve yoğun alanları Bursa – Ankara yolu ve çevresinde bulunan alanlar olarak değerlendirilmektedir. Özellikle bu alanlarda bulunan sanayi imarına sahip satılık arsalar ve diğer emlak seçenekleri, şehrin diğer alanlarına göre daha yüksek fiyatlara sahiptir. Ankara Yolu Caddesinin başlangıç kısımlarında bulunan metro hattı ile birlikte bu kesimler çok daha yüksek metrekare değerlerine sahiptir. Bununla birlikte 11 Eylül Bulvarı ve çevresinde bulunan geniş tarıma uygun alanlar da değerli emlak seçenekleri arasında değerlendirilmektedir. Uygun fiyatlı arsaları değerlendirmek isteyenler içinde farklı seçenekler bulunmaktadır. Ana yolların biraz uzağında bulunan ve küçük metrekarelere sahip olan arsalar daha uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Özellikle şehrin dışında, tarla ve benzeri amaçlar ile satılan arsalar daha düşük fiyatlara satın alınabilmektedir. Yıldırım satılık arsa ve emlak seçenekleri arasında tercih yapılırken hangi amaçlar ile kullanılacağı düşünülerek belirleme yapılması daha doğru olacaktır.

Yıldırımda satılık arsa yatırımı yapmak için 3 neden

Yıldırım satılık arsa fırsatları hem ticari ya da benzeri amaçlar ile hem de yatırım amacı ile tercih edilebilmektedir. Bursanın her anlamda büyük bir şehir olması, sahip olduğu doğal güzellikleri ve yeşillikleri ile birlikte sosyal anlamda sağladığı imkânlar ülkemiz açısında tercih edilen bir şehir olmasını sağlamaktadır. Ekonomik anlamda sahip olduğu güç en önemli tercih nedeni olmaktadır. Bununla birlikte Uludağ, Mudanya ve benzeri doğal güzellikleri ile de pek çok ziyaretçi çekmektedir. Şehrin bu potansiyeli de yatırımcıları kendisine çekmede etkili olmaktadır. Arsa, tarla ya da benzeri emlak seçeneklerini değerlendiren kişiler için sundukları sayesinde tercih edilir bir şehir olmaktadır. Şehrin sürekli olarak genişlemesi ile de uzak bir alanda bile yapılacak olan yatırımlar uzun vadede kar sağlayabilir. Ticari alanlara ya da merkezi konumlara yakın olan arsalar ise daha yüksek düzeyde kazandıracak yatırım araçları olarak görülmektedir.


40 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Sokak Görünümü
Benzer İlanlar
BURSA VİŞNE TİCARET MERKEZİNDE SATILIK KÖŞE PARSEL BİNA ARSA
1,559,000 TL
Konya Yeni Meram Sanayi Sitesinde SATILIK Dükkan
325,000 TL
Reklam Alanı